כבר למעלה מעשור שהגזרה הנמכרת ביותר בתחום ההלבשה התחתונה בארצות הברית היא חוטיני

כן, מדובר באותו פריט לבוש (?) המשמש מחצלת לכניסה הראשית ומותיר את הדלת מאחור פרוצה.

לאנשים המוציאים את פרנסתם מפיסת בד קטנה זו נותר רק להודות לדרום-אמריקאים שהפקיעו את החוטיני מהגרדרובה הגברית לטובת המין הנשי בשנות השבעים של המאה הקודמת (החוטיני שימש כבגד בסיסי לגברים החסונים של היבשת השחורה כבר לפני 750 שנים) .

אבל לא לצורך סקירה היסטורית התכנסנו כאן , אלא כדי לדון בשאלה הנצחית – חוטיני – כן או לא?

בשימוש כבגד-ים, נגיד, עוד יש לו הצדקה מסוימת – החוטיני מאפשר שיזוף מקסימלי. זאת אומרת ש-לכשתמותי מסרטן העור יוכלו כולם לומר בהתפעלות -הו מוות אומלל, אבל וואו, תראו איזה שיזוף אחיד. כתחתונים, קצת קשה יותר להסביר את החוטיני. ובאמת, איזה צורך עלום יש לאשה שפויה להסתובב כל היום כשחוט תקוע בישבנה?

בואו נהיה כנים – נוח, זה לא.

תחתונים משובחים, יודעים כל מתחתן ומתחתנת, הם כאלה שקיומם נשכח רגע אחרי הלבישה. . כשמדובר בחוטיני, קצת קשה לשכוח מקיומה של חולדה המטיילת לך בין חריצי הגוף. (ריצ'ארד גיר , מספרים, לקח את הנושא הזה צעד נוסף קדימה, אבל זה כבר עניין לטור נפרד)

אז אם נוחות זה לא העניין, אולי מדובר בסוגיה אסתטית – "חוטיני זה סקסי", או "חוטיני זה יפה".

רוב הגברים יצביעו בעד הטענה הזאת בשתי ידיים (טוב, אולי ידיים זה לא האיבר המתבקש פה לצורך הצבעה…) הדמיון הארוטי שלנו נשען רובו ככולו על אקסיומות הלקוחות מעולם התוכן של סרטי פורנו. שם המשוואה ברורה – אם אישה מופיעה בחוטיני במערכה הראשונה, חזקה עליה שב'פריים' הבא היא תשכב על גבה מייללת באקסטזה.

זאת אומרת שבעולם המושגים הגברי לבישת חוטיני היא ערובה לזיון מהיר. שזה ברור לגמרי, אבל, למה דחוף לכן, נשים, לאמץ אל חלציכן את עולם המושגים הנבוב שלנו? 

ויש גם קצ' – כדי להראות טוב בחוטיני צריך תחת מושלם. כל חבילה פחות ממושלמת תגרום לך להראות כמו תפוח אדמה עם שביל באמצע. אין דבר עצוב יותר מחוטיני ש"הלך לאיבוד" ואין דבר חושני פחות מהניסיונות לדוג אותו משם באצבעות.

בעוד שגזרות תחתונים אחרות יכולות להסתיר, למצק, להרים, לכסות – חוטיני משאיר אותך חשופה לגמרי, רק את והעור שלבשרך מול כל העולם. ההיבט האסתטי תלוי ב-היכן את ממקמת את עצמך על הסקאלה שבין תפוח אדמה לבר רפאלי.

גם הנוהג הנפסד לפיו מבצבץ החוטיני מעל חגורת המכנסיים, מעין דרישת שלום מהתחת שלך לאנושות סביבך, ודאי שאינו מוסיף נקודות לתאוריה האסתטית. כל החיתוכים האכזריים האלה של אחורי הגוף היוצרים פלחי בשר צבותים בין רצועות בד, מגרים בערך כמו ה'קלופס' שסבתי הפולניה הייתה מבשלת לארוחת שבת.

מה נשאר ?

האשה שאיתי טוענת שהחוטיני הוא המצאה גברית שנועדה להשליט מרות על המין הנשי. כלי המשמש להחפצת נשים ונועד לגרום להן להאמין שעל ידי חבלה בגופן הן תוכלנה להתאים עצמן לאידיאל גברי שמנציח את נחיתותן (יחד עם נעלי העקב , המחוך ואי הכללת תשלומי מטפלת כהוצאה מוכרת) .

שום אישה , היא אומרת, לא ב-א-מ-ת חושבת שחוטיני הוא נוח. זה פשוט תרוץ להכפיף את עצמן לנקודת המבט הגברית מבלי להודות בכך.

ודבר אחרון בקשר לסוגיית הגברים בחוטיני – פה זה קל וקצר. בשום פנים ואופן לא!!