אחרי שלילך מרזר סיימה את לימודי האדריכלות באוניברסיטת תל אביב, היא השתלבה במשרדי אדריכלות שונים. אבל אחרי כמה שנים היא נאלצה להתמודד עם העובדה: "שלא כייף לי לקום בבוקר לעבודה ושאני צריכה לעשות דברים טיפה אחרת". אז היא ישבה כמה חודשים בבית. חשבה. והמחשבות הובילו אותה להוראה ("זאת האהבה השנייה שלי אחרי עיצוב ואדריכלות"). כעת היא מחלקת זמנה בין עבודה כאדריכלית עצמאית, תפקידה כראש ומנחה לעיצוב פנים בסטודיו 6B בתל אביב, ספורט וחברים. היום העמוס שלה הוא היום ה14 בפרויקט 365 ימים בחיים של 365 אנשים.

 7:00-7:30

מתעוררת, אני אוהבת להתעורר לאט, בדרך כלל עם קפה מול תכנית הבוקר של אורלי וגיא, דרכם מקבלת את מנת האקטואליה היומית שלי. על הדרך עם הלפטופ  בודקת מיילים, ופייסבוק, וקצת חדשות.

8:30-9:30

זוהי שעת הספורט הכמעט יומית שלי (5 פעמים בשבוע).  רצה שלוש פעמים בשבוע 5 ק"מ ופעמים בשבוע עושה פילאטיס רצפה במכון הכושר. הבוקר עשיתי פילאטיס. משתדלת להקפיד על זה והתירוץ היחיד שלי הוא כאשר אני מלמדת בבוקר. זה מרגיע ומגביה אותי ב- 5 ס"מ להמשך היום.

10:30-11:30

בדרך לאוטו, מתחילה את יום העבודה. עובדת עד מאוחר ולכן מחלקת את הפנאי  שלי לבוקר המוקדם או לערב המאוחר.  הימים שלי גמישים ומגוונים וכל יום שונה מקודמו

הבוקר נסעתי לפיקוח אחרון לדירה שעיצבתי בהוד השרון. 

הדיירים נכנסים לגור בדירה עוד שבועיים וזה השלב הכי לחוץ בו וצריך לוודא שהכל מוכן לקראת התקנת הריהוט והתאורה בדירה. מאוחר יותר אפגוש את הלקוחות. הם סרבו להצטלם :-)

13:00

חוזרת לכיוון תל אביב לעבודת הניהול של בית הספר לעיצוב פנים בסטודיו 6B  בתל אביב. את עבודת הניהול אני עושה במנות קטנות בין פגישה לפגישה, ולכן נמצאת המון באזור רוטשילד (ליד הסטודיו) כך שאוכל להיות זמינה במקרה הצורך.  

13:30

בסטודיו. נפגשת עם ראשי החוגים האחרים, לדון בתערוכת הבוגרים המתקרבת. עידו רקאנטי מעצב אופנה,ראש החוג לעיצוב אופנה, ואלון ג'משידה מעצב גרפי ראש החוג לתקשורת חזותית.

15:00

נפגשת לצהרים עם גלעד, חבר טוב ואדריכל,  בזוריק, משלימים פערים בעיקר על החיים האישיים וקצת על חוויות המקצוע.

16:00

גלעד ממהר להוציא את הילד מהגן, ואני ממשיכה לעבוד בקפה על תוכניות עבודה לפרוייקט עיצוב פרטי אחר עליו אני עובדת. מעדיפה לעבוד בבתי קפה – מוצאת עצמי יותר יעילה ופחות מוסחת.

18:00

קופצת הביתה להחליף בגדים, התרענן ולהתארגן לקראת שיעור ערב בסטודיו על הדרך לוקחת גם בגדי יציאה לערב אפגוש חברה אחרי השיעור. לפחות פעם אחת באמצע השבוע יוצאת לבלות בערב.

19:00-22:30

מעבירה שיעור ערב בסטודיו, ההוראה ממלאת אותי והיא אחד מהדברים האהובים עלי במקצוע שלי. בדיוק היום היה שיעור מרתק על מערכת האינסטלציה במבנה.

23:00

פוגשת את חברתי אורלי, לדרינק על הבר במזללה.

1:00

עוד יום נגמר…. מסיימת אותו עם הלפ טופ והחתולים על הספה.